Які нові букмекери можуть отримати українську ліцензію?

З моменту підписання закону про легалізацію грального бізнесу в Україні пройшло чимало часу. Проте тільки недавно, перші компанії отримали ліцензію в нашій країні. Серед букмекерів піонером став Parimatch, а першим легальним онлайн-казино – «Космолот».

Чому так важко отримати ліцензію на ведення грального бізнесу в Україні? Причин декілька. Перш за все це висока вартість ліцензії. Вона в нашій країні найдорожча у Європі . Адже її потрібно купляти зразу на п’ять років, а це приблизно 560 мільйонів гривень. Крім того, все обладнання на якому букмекер збирається приймати ставки повинно бути сертифіковано, а це не дуже швидкий процес. Через всі ці складнощі більшість букмекерів продовжують працювати за кордоном, але це не заважає їм обслуговувати українських гравців.

Проте, останні події на ринку беттінга в Україні змусили їх переглянути свої позиції. Теперь більшість із них прагнуть отримати українську ліцензію і вести свою діяльність цілком легально. Відразу декілька відомих букмекерських контор планують в найближчий час легалізуватись. По крайній мірі в цьому вони нас запевнили. Серед них є досить відомі бренди.

Favbet

Один з найстаріших українських букмекерів, який був заснований ще в 90-х роках минулого століття. За цей час у Favbet були як злети, так і падіння. Свого часу це був один із найбільших букмекерів пострадянського простору. Свою діяльність Favbet вів не тільки в Україні, але і в других країнах. Проте виключення з Національної  Асоціації букмекерів Росії поставили цю букмекерську контору на межу банкрутства. Здавалось що це кінець, але компанії вдалось подолати всі труднощі. Зараз Favbet приймає онлайн-ставки на основі міжнародної ліцензії, проте у цьому році планує легалізуватись.

Марафонбет

Свого часу «Марафонбет» вважалась найбільшою букмекерською конторою на теренах СНГ. Клієнтська база цієї компанії прирівнювалась до подібних показників найкращих гральних букмекерів світу. Проте як і Favbet у цього букмекера наступив кризовий період. Через проблеми з ліцензією компанія змушена була на деякий час припинити свою діяльність. В результаті цього лідируюча позиція була втрачена.

Зараз «Марафонбет» вважається одним із найкращих і надійних букмекерів на пострадянському просторі. На території Росії ця букмекерська контора діє цілком легально. В Україні цей гральний оператор також прагне отримати легальний статус. На даний момент букмекер прикладає усіх зусиль до того, щоб втілити в життя свою мету.

Bwin

Як і Марафонбет, цей букмекер був заснований в 1997 році. Щоправду спочатку цей гральний оператор мав зовсім іншу назву. Проте в 2006 році компанія пережитла ребрендинг. З того часу цей австрійський букмекер називається Bwin.

На даний момент ця букмекерська контора є однією з найавторитетніших в світі. В багатьох країнах Bwin працює легально. Завдяки регіональним і міжнародним ліцензіям компанії вдалось вийти на ринок Італії, Мексики, Великобританії, Німеччини, Гібралтару і деяких районів Канади. Головні офіси букмекера розташовані у Відні, Стокгольмі і Гібралтарі. В найближчому майбутньому свій список Bwin планує поповнити Україною.

GG.Bet

Цей букмекер достатньо молодий, адже був заснований в 2016 році. Проте за досить короткий час йому вдалося добитися звання одного із кращих кіберспортивних букмекерів світу.

На данний момент GG.Bet пропонує кращу лінію на кіберспорт. Ніхто з вітчизняних букмекерів в цьому плані не може зрівнятись з цим гральним оператором. Єдиним мінусом букмекера вважається відсутність української ліцензії, проте в найшвидший термін він обіцяє виправити цю ситуацію.

Betwinner

Роком заснування цього грального оператора можна вважати 2007 рік. За цей час йому вдалося завоювати свою аудиторію. Перевагу цьому букмекеру, в основному, віддають ті гравці, які полюбляють робити ставки в режимі live. У цьому плані Betwinner добився вражаючих результатів. Крім цього, компанія активно завойовує ринок Латинської Америки. У багатьох країнах цієї частини світу Betwinner вважається досить популярним букмекером.

На даний момент ця букмекерська контора поки що немає української ліцензіїї, проте представники компанії запевнили нас в тому, що незабаром виправлять ситуацію.

Інші букмекери, які можуть з’явитись в Україні?

Крім цих букмекерів, на території нашої країни працюють багато інших. Наприклад, всесвітньо відомі Bet365, Betfair, 888sport, William Hill і Betway дозволяють гравцям з України робити ставки на своєму сайті. Ніяких обмежень в цьому плані не існує. І хоча в найближчому майбутньому вони не планують отримувати українську ліцензію, проте в будь-який момент ситуація може змінитись. Перспективи гемблінг-індустрії в Україні достатньо великі, тому можна не сумніватись в тому, що незабаром ми з вами побачимо нові обличчя на українському ринку беттінгу.