Bet365 Україна – коли чекати легалізації?

Легалізація грального бізнесу відкрила перед багатьма букмекерами чудові перспективи. Букмекерська контора «Паріматч» стала першим гральним оператором, який отримав українську ліцензію. Тепер цей букмекер буде вести свою діяльність в нашій країні цілком легально. Інші букмекери також планують зробити це. Серед бажаючих є досить відомі світові бренди, такі як Bwin, Fortuna і «Марафонбет». Проте деякі букмекери не мають наміру отримувати українську ліцензію, хоча і продовжують приймати ставків від гравців із України. В число таких можна віднести, напевно, найпопулярнішу букмекерську контору в світі – Bet365.

Свій початок цей  букмекер бере в далекому 1974 році. Саме тоді її заснував Пітер Коутс. Спочатку цей гральний оператор вів свою діяльність тільки через наземні пункти прийому ставок. Варто відмітити, що власник цього бренду був дуже консервативною людиною, адже він уперто ігнорував онлайн-ставки аж до 2000 року. Проте технічний прогрес і розвиток нових тенденцій змусив Bet365 змінити свій підхід до роботи. Через деякий час власникам бренду так сподобалось це робити, що вони навіть відмовились від наземних пунктів прийому ставок і зосередили свою діяльність виключно на роботі в мережі Інтернет.

Вcе це стало можливим завдяки дочці засновника компанії – Деніз Коуттс. В кінці 90-х вона стала генеральним директором компанії і почала реформу роботи бренду. Зміни які вона провела, дозволили Bet365 стати найбільш популярним букмекером світу. На даний час клієнська база цього грального оператора складає біля 20 мільйонів чоловік, а річний прибуток компанії знаходиться на рівні 3 мільярдів фунтів стерлінгів.

На даний момент Деніз Коуттс входить в десятку найбагатших підприємців світу і є одним з найбільш високооплачуваних керівників Великобританії. Особисто їй належить 50,1% акцій Bet365. Ще 40% належать іншим членам її сім’ї.

Варто відмітити, що голова правління холдингу Пітер Коуттс займає аналогічну посаду в футбольній команді «Сток Сіті». До речі власником цього клубу є букмекер Bet365. Окрім цього цей гральний оператор свого часу був офіційним партнером болгарських футбольных команд «Лудогорець» і «Славія Софія».

За результатами дослідження трафіку сайтів букмекерських контор за 10 років (2009-2019) Bet365 є найпопулярнішою букмекерською конторою у всьому світі. Більш того, лідирує вона з великим відривом.

Влітку 2019 року найбільші британські букмекери і оператори онлайн-казино William Hill, GVC Holdings, Flutter Entertainment, Stars Group і Bet365 уклали угоду про відрахування коштів на боротьбу з гральної залежністю. Вони домовилися збільшити суму з 0,1% до 1% валового доходу в наступні 5 років.

Українська ліцензія для Bet365

На жаль, в найближчому майбутньому цей букмекер не планує отримувати українську ліцензію. По крайній мірі представники Bet365 в розмові з нами запевнили що вони не планують цього робити. В цьому немає нічого дивного, адже гравці з України і без цього можуть без проблем розмістити свою ставку на сайті грального оператора.

Для України відкрито 8 варіантів здійснення фінансових операцій. Серед доступних валют: євро, долари і фунти стерлінгів. Щодо варіантів поповнення грального рахунку, то їх у цього букмекера теж багато. Проте розглядати їх всіх немає сенсу, так як для більшості українських гравців це все занадто складно. Їм краще використовувати банківські картки Visa, Maestro і MasterCard. Букмекер приймає як дебетові так і кредитні картки.

Альтернативні букмекери

Звичайно, ви можете заключити парі в Bet365. Цього вам ніхто не заборонить робити. Проте, ви можете скористатись більш надійними і перспективними варіантами. Нижче ми пропонуємо ознайомитись з букмекерськими конторами, які могли б стати чудовою альтернативою для Bet365:

БК «Паріматч». Представляти цього букмекера немає сенсу, адже більшість із вас чудово знайомі з ним. Декілька місяців назад він отримав українську ліцензію, тому на даний момент веде свою діяльність повністю в правовому полі. В якості привітального бонусу ви можете отримати до 2500 гривень бонусу, тому це буде чудовим стартом для вас.

БК «Марафонбет». Цей букмекер ще немає української ліцензії, проте в найближчому майбутньому вона обов’язково буде у нього. Представники грального оператора зараз докладають усіх зусиль до цього, тому легалізація «Марафонбет» це лише справа часу. Свого часу ця букмекерська контора вважалась найбільшим представником цеху беттінгу на всьому просторі СНГ. Завдяки цьому статусу, БК «Марафон» уже заслуговує довіри до себе.

GG.BET. Один із кращих кіберспортивних букмекерів уже давно має своїх прихильників по цілому світі. Поки що свою діяльність в Україні цей гральний оператор веде на основі ліцензії Кюрасао. Проте в планах отримання української ліцензії. Приємним сюрпризом для всіх новачків, які зареєструються на сайті цього букмекера, будет привітальний бонус в розмірі до 6000 гривень.