William Hill Україна – чи отримає букмекер легальний статус?

Однією з найпопулярніших і найстаріших британських букмекерських контор є William Hill. Заснована вона була в далекому 1934 році. Засновником її був Уілям Хілл. З тих пір компанія багато разів змінювала свого власника: в 1971 вона була придбана Sears Holdings, в 1988 – Grand Metropolitan, а в 1989 власником була компанія Brent Walker. У 2021 William Hill отримала чергового нового власника. Ним стала американська компанія Ceasers Entertainment. Відбулася ця подія зовсім недавно, а якщо точніше то 22 квітня 2021 року.

На даний момент William Hill веде свою діяльність по всьому світу. Головні офіси букмекера розміщені в Великобританії, Ірландії і Гібралтарі. Цьому букмекеру належить 25% ринку Великобританії і Ірландії, що автоматично робить його одним із самих відомих гравців на британському ринку беттінга.

Варто відмітити, що William Hill це не тільки ставки на спорт. Букмекер також пропонує азартні онлайн ігри, skill-ігри, а також онлайн-бінго і онлайн-покер. Після прийняття закону про азартні ігри 2005 року, більший акцент був зроблений на ігрові автомати. Це було зроблено з метою компенсувати зниження доходів в інших сферах діяльності букмекерської контори.

Ринок країн СНД на даний час для компанії William Hill є одним з пріоритетних напрямків розвитку. Для клієнтів з цих країн тут немає ніяких дискримінаційних заходів. Навпаки, компанія пропонує для них різноманітні ексклюзивні бонуси.

Українська ліцензія для William Hill

Багатьох гравців з України цікавить питання чи буде William Hill легально працювати на території нашої країни. Однозначної відповіді у нас поки що немає. У попередній розмові з нами, представники букмекера запевнили, що поки що не планують отримувати українську ліцензії. Проте, вони не виключили того, що в майбутньому спробують це зробити.

Зрозуміти британців зовсім не важко. Адже William Hill повністю відкрита для гравців з України. Вони без будь-яких проблем можуть відвідати сайт цієї букмекерської контори і розмістити ставку. Ніяких перешкод букмекер чинити не буде.

Ліцензія у цього букмекера є. Більш того їх у нього декілька. Окрім офіційної гральної ліцензії, виданої Комісією по азартним іграм і ставках Об’єднаного Королівства Великобританії, у William Hill в наявності також є такі ліцензії:

  • видана Комісією по азартним іграм Гібралтару;
  • видана Регулятором по азартним іграм Іспанії;
  • видана митною службою Італійської Республіки;
  • видана Комісієї по азартним іграм штату Тасманія (Австралія);
  • видана Регулятором по азартним іграм штату Невада (США);

Альтернативні букмекери

Так як цей букмекер поки не має української ліцензії і навіть не планує отримувати її в майбутньому, ми хочемо запропонувати вам альтернативні варіанти для розміщення ваших ставок. Все-таки ці букмекери, на які ми звернули увагу, більш націлені на український ринок і в найближчому майбутньому планують отримати легальний статус для діяльності на території України.

Favbet. Один із найперших українських букмекерів, який був заснований більш ніж 20 років назад. Ліцензії у нього поки що немає, проте в розмові з нами, представники букмекера запевнили нас в тому, що вона незабаром буде. Одним із головних плюсів цього грального оператора є його щедрі бонуси. Наприклад, зараз цей букмекер пропонує всі новачкам до 4500 гривень у вигляді привітального бонусу.

БК «Паріматч». Цього букмекера не має сенсу представляти, адже всі напевно добре з ним знайомі. Найвідоміша українська букмекерська контора нещодавно отримала українську ліцензію і тепер веде свою діяльність абсолютно легально. На цього грального оператора ми в першу чергу рекомендуємо звернути увагу.

Bwin. Ну а якщо ви все таки більше довіряєте закордонним представникам сфери беттінгу, то до вашої уваги цей австрійський букмекер. Української ліцензії у нього поки що немає, проте розміщувати ставки гравці з України можуть. Більш того, зовсім скоро Bwin планує легалізуватись, тому вести свою діяльність в Україні буде цілком легально.