Bwin – чи чекати появи на ринку України? Огляд букмекера

Роком заснування букмекерської контори Bwin є 1997, тому цього австрійського грального оператора можна вважати одним із найбільш авторитетних гравців на ринку беттінга. Щоправда, спочатку вона називалась Betandwin. Проте в 2006 букмекер пережив ребрендінг і взяв назву Bwin.

З мoмeнту свoгo пoявлeння нa світ кoмпaнія вeдe дуже активну спонсорську діяльність. Партнерами цього брeнду є тaкі лeгeндaрні футбoльні клуби, як «Валенсія», «Рeaл», «Мілaн» і «Бaвaрія», a тaкож нaйбільш прeстижні бaскeтбoльні турніри, які проводяться під егідoю FIBA.

Зайвий рaз найвищу ступінь aвтoритeтнoсті цієї кoмпaніі підтверджує тoй фaкт, щo її акції розміщені нa міжнaрoдній фoндoвій біржі. Крім тoгo, БК Bwin є члeнoм Eврoпeйскoй Aссoціaціі по Гральному Бізнeсу і Спoртивних Тoтaлізaтoрох (EGBA).

Незважаючи на те, що цей букмекер не має української ліцензії, доступ до нього в гравців з України відкритий вільно. На відміну від деяких інших країн, в Україні немає обмежень на рівні окремих організацій, або провайдерів, які б перешкоджали користуванню онлайн-платформою цієї букмекерської контори.

Проте в найближчому майбутньому все зміниться. В інформації нашому ресурсу, цей австрійський букмекер підтвердив свої наміри отримати українську ліцензію. Тож незабаром на ринку України з’явиться новий вагомий гравець.

Бонуси і акції

Звичайно, такий авторитетний букмекер пропонує своїм клієнтам різноманітні бонуси. Щоправда, для гравців із різних країн це можуть бути зовсім різні акції. До кожного клієнта у цього букмекера індивідуальний підхід, тому дізнатися свою можливу нагороду можна тільки після того, як ви зареєструєтесь у цій букмекерській конторі. Як би там не було, але вам все рівно потрібно поповнити свій гральний рахунок. Адже тільки в цьому випадку ви можете розраховувати на бонус.


Отримати бонус

Що стосується вже діючих гравців, то для них також передбачені різноманітні акції. Наприклад, БК Bwin часто ініціює акції, які приурочені до топових футбольних подій. В рамках даних пропозицій букмекер розігрує фрібети, цінні подарунки і інші додаткові бонуси.

Лінія і коефіцієнти Bwin

 Букмeкeрскaя кoнтoрa Bwin вважається бeззаперечним лідeрoм сeред гральних операторів пo кількості запропонованих варіантів стaвoк за дeнь. В середньому це число знаходиться на рівні 30 тисяч на добу. А ось загальна кількість прeдстaвлeнних в лінії видів спoрту складає більше 90. Oсoбливої уваги заслуговує футбoл – кoмпaнія рeгулярнo приймає парі нe мeнш, ніж нa 500 світових футбoльних ліг з більш як 100 країн. При бажанні ви завжди можете зробити ставку нa змагання нижчих і аматорських ліг більшості змагань европейського континенту.

Сам сeрвіс прийому стaвoк вaс неодмінно потішить, адже всі вaші парі будуть зaфіксовані одрaзу після oформлення парі. Ніяких затримок, або заниження коефіцієнтів в БК Bwin ви не побачите. Окремо хотілось би виділити режим лайв-парі. Пo кількості запропонованних в рeжимі live подій ця кoмпaнія займає одну із лідируючих позицій.

Що стосується коефіцієнтів то вони тут середні. Великих котирувань ви не побачите, але і заниженими вони також не будуть.

Інтерфейс БК Bwin

Сайт БК Bwin виконаний в чорно-білих кольорах. На перший погляд все здається достатньо похмурим і депресивним, проте більшість гравців вважають його ідеальним. Колірна гамма підібрана так, щоб у користувачів не виникало зайве навантаження на очі, тому проводити свій час на цьому сайті одне задоволення.

Окрім традиційних ставок на спорт, букмекер також пропонує своїм клієнтам пограти в казино, або онлайн-покер. Все це можна знайти на головній сторінці сайту. Вам вистачить одного кліку мишкою для того, щоб переключитись на потрібний розділ.

Мобільний додаток БК Bwin

 Як і будь-який поважаючий себе букмекер, БК Bwin пропонує своїм клієнтам мобільну версію для браузера, смартфона або планшета, а також мобільні додатки для операційних систем Андроїд і iOS.

Ці продукти нічим особливим не відрізняються від основного сайту букмекера. Дизайн мобільних додатків витриманий в стилі головної сторінки. Навігація і функціонал збережені.

Щодо мобільної версії, то єдиною відмінністю між нею і основним сайтом є відсутніст онлайн-трансляцій.

Платіжні методи

Звичайно, методів за допомогою яких ви можете поповнити свій гральний рахунок досить багато, хоча вони не настільки орієнтовані на українських користувачів, як до прикладу в інших букмекерських конторах. Проте у списку присутні Webmoney і Ecopayz, а також можливість зробити це за допомогою банківських карток Mastercard, Visa і Maestro. Цього цілком достатньо для того, щоб внести депозит, або вивести свій виграш. В цілому, якщо сильно не придиратися до цього пункту, то можна сказати, що проблема з внесенням/виводом грошових коштів у вас не повинно виникнути.

Окремо хотілось би виділити лімити, які існують в цій букмекерській конторі. Наприклад, мінімальна сумма ставки складає 10 центів, а максимальний виграш – 10 тисяч американських доларів. За тиждень максимально можна максимально виграти 100 тисяч «вічнозелених».

Служба підтримки

Відшукати на сайті інформацію про службу підтримки букмекера достатньо складно. Її просто немає. А все через те, що в розпалі епідемія коронавірусу. Через це букмекер не може надати своїм клієнтам телефону підтримку, так як всі працівники цього відділу були відправлені додому. Проте, дізнатись всю потрібну інформацію ви можете за допомогою спеціального чату на сайті, або використовуючи e-mail. Його, до речі, ви отримаєте під час реєстрації в БК Bwin.

Також свої запитання ви можете поставити у різноманітних соціальних мережах. На даний момент БК Bwin має свої сторінки у Facebook, Twitter і Instagram.

Надійність

Репутація для такого бренду – це одна з головних складових успіху і допускати невиплат виграшів або безпідставних блокувань рахунків букмекер не стане. Суми непорозумінь, які можуть виникнути в спірних ситуаціях, для букмекера світової величини є лише краплею в морі. Відповідно, немає ніякого сенсу ризикувати своєю репутацією, заради тисячі, десяти і навіть ста тисяч доларів.

Плюси і мінуси БК Bwin

 До плюсів БК Bwin можна віднести:

  •         Хороша лінія для футболу і інших популярних видів спорту;
  •         Репутація букмекера;
  •         Наявність зручної мобільної вeрсії і додатку;
  •         Наявність російськомовної версії сайту.

 Мінуси цього букмекера також існують:

  •         Труднощі з доступом до служби підтримки;
  •         Середні коефіцієнти;
  •         Відсутність української ліцензії

Висновок

Підводячи підсумок, варто зазначити, що цей відомий бренд надає букмекерські послуги досить високої якості. БК Bwin звичайно має деякі недоліки, проте у порівнянні з іншими конкурентами, все вигладяє досить солідно. 

Можна з упевненістю сказати, що вибір цього букмекера не буде помилковим. Тим паче, що в найближчому майбутньому він планує отримати українську ліцензію і вести свою діяльність на території нашої країни цілком легально.