Міжнародні букмекерські контори

Останнім часом все більше українців відправляються у пошуках кращої долі за кордон. В основному це люди, які їдуть у інші країни на роботу. Проте багато з них залишаються там на постійно. Звичайно, багато з них шукають для себе якийсь вид розваги і їх вибір падає на ставки на спорт.

У чужій країні досить складно знайти надійного букмекера.Проте ми спробуємо допомогти вам в цьому. Нижче ми наведемо список найбільш надійних міжнародних букмекерів, які працюють в тій чи іншій країні:

Польща. На даний час у цій країні легально діють 17 букмекерів. Законодавство у цій країні досить складне, тож отримати ліцензію не так просто. Все зводиться до того, що компанія повинна бути зареєстрована в Польщі або діяти через представника, зареєстрованого в цій країні. Також вона повинна мати обраного голову правління та наглядову раду, а її члени не повинні бути засуджені за митні та фіскальні правопорушення. Через ці обмеження всі світові гіганти були вимушені піти з польского ринку, а гравці змушені вибирати вітчизняного грального оператора.

Чехія. Ця країна є справжнім раєм для азартних гравців. На території Чехії розташовані сотні наземних казино та пунктів прийому ставок на спорт. Проте для любителів онлайн-ставок все не так весело. Нещодавно прийнятий закон про азартні ігри обмежує максимальну суму коштів, які ви можете виграти. Крім цього, чеські онлайн-букмекери платять чималі податки, тож не можуть дозволити собі пропонувати щедрі бонуси і грандіозні акції. Тим не менш легальні гральні оператори на території Чехії існують, проте їх не так багато.

Німеччина. Беттінг в найбагатшій європейській країні оснований на цілій низці обмежувальних заходів. Букмекерька діяльність в Німеччині має свою специфіку. Справа в тому, що букмекерам цієї країни необхідно отримати дозвіл на ведення грального бізнесу, до якого включені різні умови, обмеження та поправки від держави. Без ліцензії працювати заборонено, а порушникам загрожує судовий розгляд і багатомільйонні штрафи.

Великобританія вважається батьківщиною сучасного букмекерства. Ця галузь на Туманному Альбіоні може похвалитися найбільшим оборотом серед всіх інших регіональних ринків – понад 10 мільярдів фунтів. Британські букмекерські контори як і раніше регулярно входить в топ найбагатших і найуспішніших у світі. Багато із них знайомі вам. Bet365, William Hill, Pinacle, Betfair, 888 sport – все це представники Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії.

Канада вважається однією з країн з навищим рівнем життя, тому понад 60% канадців приймають участь у різних формах азартних ігор. Основна увага приділяється лотереям, однак букмекерські контори також обирає велика кількість гравців. На даний момент Канада вважається сірим ринком, оскільки для кожної провінції та території існують різні регулюючі органи. Через відсутність єдиного національного закону кожен може вільно користуватися будь-яким онлайн-букмекером.

Нідерланди. У це важно повірити, але до недавніх пір ставки у цій країні були заборонені. Проте в 2017 році нідерландська влада переглянула це рішення. Незважаючи на це, ринок беттінгу все ще зіштовхується з різноманітними труднощами. Для подолання всіх перешкод і проблем ще буде потрібен деякий час.