Найкращі кіберспортивні букмекери України

Футбол, хокей, теніс, баскетбол – це найбільш популярні види спорту в світі. Проте, останнім часом в цей список включають кіберспорт. В цьому немає нічого дивного, так як з кожним роком кількість його фанатів росте, а трансляції дивляться сотні мільйонів користувачів. Віртуальний спорт приваблює не тільки своєю видовищністю, але і тим, що в ньому немає ніяких кордонів. Більш того кордони з традиційним спортом стають все більш розмиті, і вже зараз ходять розмови про те, щоб внести кіберспорт в програму Олімпійських ігор, а також включити в шкільну освітню програму.

 

Останнім часом ставки на кіберспорт користуються великою популярністю, тому букмекери також стали приділяти більше уваги цьому виду спорту. Проте не всі із них стали успішними в цьому напрямку. Деякі пропонують тільки поверхневі лінії без детального розпису, а інші опускають важливі моменти. Наше завдання – познайомити вас з букмекерськими конторами в Україні, які можна вважати найкращими в сфері ставок на киберспорт.

GG.BET

Коли мова заходить про найкращих кіберспортивних букмекерів, то перше, що спадає на думку – GG.BET. В цьому немає нічого дивного, адже з перших хвилин свого народження цей гральний оператор позиціонує себе як кіберспортивний букмекер. З часом GG.BET також стала приймати парі і на інші, традиційні, види спорту, проте кіберспорт для неї залишається номером один.

Що ж виділяє цього букмекера? Насамперед найвигідніші коефіцієнти. Нічого схожого ви  практично не знайдете у конкурентів. Крім того, GG.BET пропонує найширшу лінію на кіберспорт, яка враховує практично всі можливі варіанти. Явним плюсом є і те, що ця букмекерська контора пропонує користувачеві зручний інтерфейс, а всі ігри поділені на блоки по турнірах і дисциплінах. Завдяки цій класифікації у вас не виникне жодних труднощів з пошуком необхідної події. Також для практично всіх ігор пропонується стрім. Завдяки цьому ви можете спостерігати за потрібним вам матчем у прямому ефірі. У GG.BET один із найкращих сайтів для ставок на кіберспорт.

Паріматч

«Паріматч» – один із перших букмекерів який почав популяризувати кіберспорт. Для цього навіть був створений окремий розділ. Нововведення привернуло увагу багатьох гравців – любителів Dota 2, Counter-Strike, League of Legends, Starcraft та інших дисциплін. Коефіцієнти в конторі вигідно відрізняються від конкурентів, лінія досить різноманітна, а найбільшою перевагою є наявність безкоштовних відеотрансляцій.

Варто відмітити, що в лінії букмекера представлені всі основні турніри. Безумовно, такого великого вибору як у GG.BET немає, проте основні змагання і матчі присутні завжди. Маржа на кіберспортивний напрямок у «Паріматч» плаваюча. Вона обумовлена конкретною грою та статусом турніру. Все це робить цього грального оператора одним із кращих на ринку кіберспорту.

Betwinner

Букмекерська компанія Betwinner також намагається не відставати від конкурентів, тому з недавніх пір особливу увагу приділяє кіберспортивному напрямку. На даний момент цей гральний оператор пропонує робити ставки на безліч подій зі світу кіберспорту. Це не тільки популярні змагання і турніри, але і другорядні зустрічі.

Звичайно конкурувати з GG.BET і «Паріматч» достатньо складно, проте як альтернативу цього грального оператора можна розглядати. До уваги гравців всі основні кіберспортивні дисципліни – Counter-Strike, Dota 2, League of Legends, Overcraft, Starcraft і навіть FIFA.

Як вибрати найкращого кіберспортивного букмекера?

Онлайн ставки на кіберспорт досить популярна і актуальна альтернатива наземним стаціонарним пунктам. Кількість інтернет-компаній набагато більша, тож гравці можуть вибирати з числа українських, російських і європейських гральних операторів. Проте у новачків часто виникають проблеми з вибором достойного букмекера. Оскільки гра в букмекерських конторах пов’язана з реальними коштами, то до пошуку правильної компанії потрібно підходити відповідально.

Основними критеріями вибору надійного кіберспортивного букмекера є:

  • Наявність дозвільних документів на ведення діяльності. Цю інформацію можна знайти на сайті букмекера. Надійні букмекерські контори її ніколи не приховують;
  • Проста або складна верифікація – чим простіше процедура, тим менше проблем;
  • Кількість і різноманіття способів поповнення депозиту і виведення коштів – більш широкий вибір зробить цю операцію максимально зручною;
  • Коефіцієнти – більш високі коефіцієнти, в разі успіху, принесуть вам більше прибутку;
  • Технічна підтримка – ця служба повинна працювати 24/7, оскільки питання можуть з’явитися в будь-який момент;

Висновок

Українських букмекерських контор, в яких можна ставити на кіберспорт, досить мало. Тому їх можна перелічити на пальцях однієї руки. Але при цьому потрібно відзначити, що і цих компаній цілком вистачає для того, щоб практично кожен користувач знайшов собі щось до душі.

Однозначним топом цього рейтингу є компанія GG.BET, яка спеціалізується на кіберспорті. На наступній позиції впевнено закріпилася БК «Паріматч», яка йде практично в ногу з лідером рейтингу. Замикає трійку Betwinner. Незважаючи на свій молодий вік, цей букмекер намагається конкурувати с «зубрами» цієї галузі. Варто відмітити, що у нього це непогано виходить.