GGBet Україна – кіберспортивний букмекер. Огляд 2021

Букмекерська контора GGBet – новий гравець на ринку беттінга. Заснована вона була в 2016 році і спочатку приймала ставки виключно на кіберспортивні події. Але, завоювавши увагу гравців, гральний оператор вирішив розширити своє поле діяльності на інші види спорту. Тим не менш, кіберспорт продовжує залишатися основним видом спорту для цього букмекера. Свою діяльність БК GGBet здійснює на основі ліцензії виданої комісією з азартних ігор Кюрасао, хоча основний офіс букмекера знаходиться на Кіпрі. Офіційний сайт букмекера може похвалитися широким вибором валют ігрового рахунку, різноманіттям платіжних систем і декількома мовними версіями – англійською, німецькою, китайською, португальською, російською, українською та польською.
GGbet украина бонус

Отримати бонус
Поки що в Україні цей букмекер діє нелегально. Проте представники GGBet поділились з нами інформацією, що в найближчому майбутньому спробуть отримати українську ліцензію і будуть вести свою діяльність цілком легально.

Бонуси і акції

БК GGBet постійно пропонує своїм клієнтам різноманітні бонуси. Як правило, якоїсь постійної акції ви тут не зустрінете, проте кожного місяця букмекер дає можливість взяти участь у декількох нових пропозиціях, які постійно змінюються. Наприклад, зараз тут діє акція яка 100% бонус на депозит (до 4000 гривень), а також 10% кешбек на програшні парі.

Проте для читачів нашого ресурсу букмекер підготував ексклюзивний бонус. Мова йде про збільшений бонус. Завдяки цій пропозиції всі наші читачі замість 4000 гривень можуть отримати до 6000 гривень бонусу. Для цього достатньо при реєстрації на сайті БК GGBet скористатись промокодом TOP100.

Щодо другого бонусу, то його гравці отримають тільки в тому випадку, якщо по результатам акційного періоду будуть в мінусі. В цьому випадку букмекер поверне 10% від тієї суми, яку вони проиграли, але не більше 4000 гривень.

Варто відмітити, що отримані бонуси необхідно відіграти. Це обов’язкова умова для більшості акцій БК GGBet. І тільки після виконання цього завдання, ви зможете вивести ці кошти за межі букмекерської контори.

Бонуси і акції GGBet
Отримати бонус
 

Лінія і коефіцієнти GGBet

Досить високий рейтинг букмекерської контори GGBet не в останню чергу зумовлений ​​найширшою лінією на найбільш знакові кіберспортивні дисципліни. Фанати цього виду спорту тут знайдуть все, що їм потрібно. Ось найбільш популярні з півтора десятка ігор, на які можна зробити ставку: Dota 2; Counter-Strike: Global Offensive; League of Legends; StarCraft; Overwatch; Warcraft III; World of Tanks, Call of Duty, Hearthstone, Кіберфутбол, Rainbow6. Саме на ці дисципліни букмекер пропонує найширшу лінію і розпис

Що стосується коефіцієнтів, то вони на цьому ресурсі досить високі і ні в чому не поступаються тим, які пропонують інші букмекери. А у деяких випадках вони навіть вищі.
GGbet Ukraine odds and market

РЕЄСТРУЙСЯ НА БК GGBet

Інтерфейс БК GGBet

Відкриваючи головну сторінку сайту, гравець потрапляє в співтовариство любителів комп’ютерних ігор. Відвідувачам перехоплює дух від усього різноманіття. Тут і лайв-стріми з Twich-каналів, і аутрайти, і всілякі види ставок на кіберспорт. Всі турніри, навіть найменш рейтингові, відображаються в повному режимі, тому навряд чи хтось із «колег» по букмекерському цеху складе конкуренцію цьому гральному оператору. Не дивно, що ця букмекерська контора вважається однією із кращих у світі беттінгу.

Інтерфейс GGBet

Що стосується самого вигляду сайту, то він існує у двох версіях – темній і світлій. У першому випадку все занадто похмуре і сіре, а у другому – біле і світле. Проте ні одна із них не буде вас відволікати від того, за чим ви прийшли на сайт. Переключити фон можна спеціальною кнопкою, яка знаходиться на головній панелі сайту.

Мобільний додаток БК GGBet

Так як БК GGBet ще досить молода організація, мобільні додатки у неї відсутні. Проте є спрощена версія. Вона автоматично відкривається після того, як ви увійдете на сайт за допомогою смартфону або планшету. Інтерфейс спрощеної версії нічим не відрізняється від основного сайту. Єдиним мінусом є те, що в цій версії відсутні відеотрансляції. Всі інші функції і «плюшки» доступні гравцям.

Мобільний додаток GGBet

Платіжні методи

Звичайно, методів, за допомогою яких ви можете поповнити свій гральний рахунок з БК GGBet досить багато, проте більшість із них орієнтовані на європейських гравців. Клієнтам із України доступні лише декілька з них. Насамперед ідеться про банківські картки Visa і Mastercard, систему електронних платежів Google Pay і Apple Pay, інтернет-банкінг «Приват24» і «Монобанк», а також платежі від мобільного оператора «Київстар».

Платіжні методи

Що стосується виведення коштів, то крім отримання грошей на картки Visa і Mastercard, ви також можете отримати їх на свій рахунок у мобільних мережах Vodafone, Lifecell і «Київстар». Мінімальна сума для виведення – 28 гривень.

Платіжні методи GGBet

Служба підтримки

Служба підтримки букмекера працює без перерв і вихідних, в режимі 24/7. Все таки  кіберспорт вимагає не меншої уваги, ніж звичайні спортивні події. Тому отримати відповіді на всі питання які вас цікавлять, ви можете по телефону +380 (94) 710-84-99, за допомогою електронної пошти support@gg.bet і в чаті. Ці способи комунікації доступні всім користувачам.
GGbet Служба підтримки

Надійність

Надійність букмекерської контори GGBet в якійсь мірі гарантується наявністю ліцензії виданною комісією з азартних ігор Кюрасао. Природно, компанії властиві деякі недоліки в роботі. Деякі затримки з виплатами і додаткова верифікація грають не на руку репутації цього грального оператора.

Проте, в процесі роботи і обслуговування клієнтів контора використовує найостанніші алгоритми захисту персональних даних. У зв’язку з чим, вірогідність несанкціонованого доступу в особистий кабінет і втрата коштів з рахунку виключена.

В цілому БК GGBet можна довіряти, так як репутація одного з найкращих кіберспортивних букмекерів світу сама за себе говорить

Плюси і мінуси БК GGBet

 Висновок

Підводячи підсумок, варто зазначити, що цей букмекер заслуговує вашої уваги. Особливо якщо ви захоплюєтесь світом кіберспорту і полюбляєте робити ставки на цей ринок. Не має значення, яку гру ви любите найбільше, на GGBet ви завжди знайдете найсвіжішу інформацію та новини про всі основні кіберспортивні події світу, які допоможуть вам заключити своє успішне парі.