Стратегії ставок на спорт

Без грамотної стратегії не можливі великі перемоги – ця прописну істину знають не тільки великі полководці, але й успішні капери. Одна з речей, яка зазвичай відрізняє успішних та професійних гравців від невдах, – це стратегії ставок. Такі беттори усвідомлюють те, що тільки з допомогою добре продуманої стратегії можна обіграти букмекера і робити це постійно.

Чому стратегії ставок на спорт важливі?

Стратегії ставок на спорт важливі для тих гравців, які сприймають спортивні парі як бізнес і прагнуть до довгострокового успіху. Це як бізнес-план, в якому вказані всі можливі прибутки і видатки. Це важливо, враховуючи те, що спортивні ставки іноді можуть бути дуже непередбачуваними.

Якщо підійти до цієї справи з повною відповідальністю, то у довгостроковій перспективі у вас будуть конкретні стратегії, які найкраще підходять вам, вписуються у ваш бюджет та відповідають вашим апетитам. У вас буде модель, яка робить ставки простими та вигідними для вас. Унікальна стратегія ставок також буде відрізняти вас від інших гравців і суттєво збільшить ваші шанси на перемогу. Це пояснюється тим, що букмекерські компанії включають у свої моделі популярні стратегії онлайн-ставок і намагаються максимально пом’якшити їх.

 

Як вибрати стратегію ставок на спорт

На даний момент у світі спортивних ставок існує багато стратегій. Але яку з них вибрати і як це зробити? Нижче ми дамо вам декілька порад. Сподіваємось вони допоможуть вам зробити правильний вибір.

  1. Ознайомтесь зі всіма стратегіями ставок, які знайдете. Це дослідження стане основою вашої стратегії та планів.
  2. Будьте уважні до ринку ставок та видів спорту, на які хочете зробити ставку. Наприклад, впровадження VAR у футбол, ймовірно, збільшило кількість штрафних санкцій у футболі. Це може стати відправною точкою для певної стратегії.
  3. Тепер, коли основна ідея сформована, наступним кроком є ​​пошук інших факторів, які можуть вплинути на вибрану вами стратегію. Наприклад, менший стадіон може суттєво збільшити кількість кутових у матчі, а арена з поганим газоном піде на руку команді, яка сповідує захисну модель гри.
  4. Після вибору стратегії, наступним кроком є ​​перевірка та її налаштування. Ви перевіряєте свою стратегію, ставлячи невелику кількість коштів. Це потрібно для того, щоб перевірити чи працює вона. 

Основи стратегії ставок на спорт

Хоча існує багато видів стратегій, є декілька головних концепцій, які присутні майже в кожній із них. Кожен гравець повинен розуміти концепцію цінності і потребує обґрунтованої стратегії управління банкроллами.

Ймовірність

Кожен набір коефіцієнтів, які пропонує букмекер, має непряму ймовірність. Це означає, що букмекери встановлюють коефіцієнти, які відображають, наскільки ймовірною буде подія. Це може бути перемога, програш або нічия футбольної команди, переможець тенісного поєдинку або остаточний рахунок хокейного матчу. Наприклад, шанси ¾ або 1,75 мають непряму ймовірність 57,1%.

Управління банкроллом

Управління банкроллом – це найважливіший фактор, адже через неправильне розподілення коштів ви можете дуже швидко програти весь свій банк. Навіть ставки на ті, події що, на вашу думку є дуже ймовірними, все рівно не дають вам 100% гарантії. Загальна стратегія полягає в тому, щоб поділити свій банкролл на частини і ставити на кожну ставку певну кількість коштів. Наприклад, розмір ставки може складати 1-3 % від загальної суми банкроллу.

ROI

Найбільш основна концепція будь -якого типу інвестицій (включаючи ставки на спорт) – це рентабельність інвестицій або дохідність (ROI). Ваш банкролл – це ваша початкова інвестиція, і вам потрібно переконатися в тому, що ви можете заробити на цьому.

Терпіння у ставках

Терпіння у ставках дуже важливе. Нерозумно вірити в те, що всі ваші ставки відразу зіграють. Більшість спеціалістів виграють лише близько 55% своїх ставок. Щоб отримати реальні результати, потрібні терпіння, дисципліна та витончена стратегія ставок.

Загальні стратегії ставок

Стратегій ставок існує дуже багато, проте ми зупинимось тільки на деяких найпоширеніших. Звичайно, не всі вони актуальні або навіть розумні. Проте, коротко ми обговоримо кожну з них

Chasing Steam

Chasing Steam – це одна із найпоширеніших стратегій ставок. Steam – це термін, який описує значні рухи на ринку ставок. Якщо ви бачите, що коефіцієнти значно змінюються, це часто відбувається через те, що серйозні гравці, такі як синдикати професійних гравців, роблять ставки на ту чи іншу команду. Оскільки їхні парі можуть представляти величезну частину коштів, це змушує букмекера змінювати свої коефіцієнти. Таким чином, гральні оператори намагаються мінімізувати свої втрати.

Ідея цієї стратегії полягає в тому, що великі гравці добре знають, яким буде ймовірний результат. Наслідувати їх чи ні, залежить від вас. Щоб використовувати цю стратегію, вам потрібно відстежувати всі коефіцієнти на різних сайтах. Якщо ви побачите, що на одному із них коефіцієнти різко змінилися, знайдіь той, на якому вони ще залишаються старими. Це дасть вам можливість вибрати більш ймовірну подію і зробити ставку за більш високим коефіцієнтом.

Fading the Public

Fading the Public – це протилежність до попереднього виду стратегії. Замість того, щоб стежити за падаючими коефіцієнтами, ви фактично робите ставку проти них. У цьому випадку, коли ви бачите, що лінії та коефіцієнти різко рухаються вниз, ви робите ставку проти тренду.

Тут ідея полягає в тому, що натовп насправді помиляється. Ця стратегія найкраще працює на широко розрекламованих подіях або великих конкурсах. Хоча в більшості випадків падіння коефіцієнтів часто організовують досвідчені гравці, часто це можуть зробити випадкові люди, які вирішили піти у ва-банк і заключити парі на ту подію, яка на їх думку є дуже ймовірною.

Не завжди зрозуміло, коли більшість помиляється, але загалом такі гравці шукають розкручені події та поєдинки. Люди швидше зроблять ставку на команду, яку знають і люблять, ніж заключать парі на невідомого спортсмена . Звичайно, всі вони стали відомими завдяки тому, що колись досягли значних успіхів, однак те що було колись не завжди відображає поточну реальність.

Наприклад, відомий тенісист повертається після травми і повинен зіграти з перспективним суперником. Багато людей роблять ставку на відомого гравця лише через те, що знають хто він такий, не звертаючи увагу на талант його опонента.

Ставки на фаворитів

Ставки на фаворитів – одна з найпростіших стратегій спортивних парі. Вона не вимагає справжньої майстерності. У деяких видах спорту, таких як теніс або бокс, фаворити мають дуже високі шанси на перемогу. Наприклад, у більшості випадків тріумф Джоковіча або Надаля оцінюється коефіцієнтом 1.05-1.20

У цій стратегії вам потрібен великий банкролл, щоб заробити хоча б якісь гроші зі своєї ставки, оскільки ви можете отримати лише 5 або 10 відсотків прибутку від кожної ставки. Ця стратегія може здатися надійною, але все ж супроводжується великим ризиком. Незважаючи на те, що шанси на програш невеликі, повернути свої гроші під час програшу може бути дуже важко. Маржа може бути настільки маленькою, що улюблені ставки можуть навіть не окупитися.

Пам’ятайте, що букмекери намагаються мінімізувати втрати, а оскільки багато людей роблять ставку на фаворита, шанси часто нереально низькі.

Ставки на основі виграшних серій

Форма та імпульс є дуже важливими факторами при визначенні шансів. Якщо команда виграла сім ігор поспіль, великі шанси, що вона виграє восьму. Тим не менш, кожна команда зрештою має програти, тому іноді ставка на аутсайдера може бути розумнішою, особливо якщо шанси надмірно завищені.

Арбітражні ставки (вилки)

Суть арбітражних ставок або «вилок» – це зробити ставку на обидва результати події, щоб гарантувати прибуток. Найкращий спосіб зробити це – знайти букмекерів, що пропонують протилежні коефіцієнти на подію. Заключивши парі на обидві сторони, ви можете виграти незалежно від результату. Це звучить занадто добре, щоб бути правдою, і зазвичай так і є. Більшість коефіцієнтів букмекери оновлюють занадто часто, тому знайти можливості для «вилок»  буває вкрай важко.

Стратегія ставок «флет»

Згідно цієї стратегії ви постійно ставите одну і ту ж суму. Вона не змінюється в залежності від коефіцієнта, суми банку або ймовірності події. Це найпростіша стратегія управління банком, з неї можна почати. Але так як вона позбавлена гнучкості, вигравати з нею досить складно.