Що буде з вашою ставкою якщо матч не відбудеться?

Спортивні події далеко не завжди стартують у визначений час (інколи вони взагалі не розпочинаються). Кожен беттор повинен знати, що буде з його ставкою, якщо матч перенесено або відмінено. Але чому так стається? Причин може бути декілька.

Наприклад, спортивні події відміняють тоді коли один із спортсменів, або команда знімаються з турніру. Таке дуже часто можна побачити у тенісі. Крім того, у цьому виді спорту поєдинок може не відбутись тоді, коли він не має ніякого змісту. Таке трапляється у Кубку Девіса. Це відбувається тоді, коли одна із команд достроково отримала перемогу. Також на це можуть вплинути зовнішні обставини (природні катастрофи, теракти, день трауру тощо). У футболі дуже часто відміняють матчі через поганий стан поля, або несприятливу погоду.

Давайте розглянемо найбільш поширені варіанти розвитку подій, коли матч на який ви поставили, було відмінено.

Повна відміна матчу

Якщо подію скасовано, то всі ставки розраховуються з коефіцієнтом 1,00. Не має значення, через що це сталося: хтось знявся зі змагань, когось дискваліфікували, поєдинок втратив сенс. Якщо клієнти букмекерських контор поставили ординар, то їм повернуть їх кошти.

Якщо відмінена подія є частиною експресу або системи, то купон залишається актуальним: всі інші прогнози грають, а один (скасований) – не враховується. Його розраховують з коефіцієнтом 1,00. Проте в цьому випадку ваш можливий виграш буде дещо меншим.

Матч перервано

Будь-яка гра може бути припинена. Але що буде зі ставкою, якщо матч перервано? Поставте це питання представникам служби підтримки або прочитайте положення вашого букмекера. У різних букмекерських контор вони можуть суттєво відрізнятися.

Якщо розглядати ситуацію в цілому, без прив’язки до конкретного букмекера, то все залежить від терміну, на який переривається подія. Якщо виникає пауза всього на кілька хвилин, то переживати не варто. Якщо ж продовження боротьби відкладається на більший термін, то швидше за все купон розрахують з коефіцієнтом 1,00.

Матч перенесено

Що буде зі ставкою, якщо матч перенесений на інший час, але подія ще не почалося? Все залежить від двох чинників: часу і місця. Якщо старт гри затягнувся більш ніж на 48 годин, то клієнти БК отримують свої гроші назад. У експресі або системі – подія виключається з купона (розраховується з коефіцієнтом 1,00). Зверніть увагу, що в деяких конторах встановлений термін може бути скорочений до 24 годин.

Регламент Parimatch

Якщо ви зробили ставку в Parimatch, то вона залишається дійсною навіть тоді, коли матч перенесено на нейтральне поле. Проте винятком являється перенесення зустрічі на поле однієї з команд суперниць. У цьому випадку матч буде розраховано з коефіцієнтом 1,00.

Також поверненню підлягають ставки на матч, який був перенесений на 36 годин і більше. Якщо ж поєдинок перенесено на 35 годин, то ваше парі буде вважатися дійсним.

У ситуації коли матч був перерваний, але дограний на протязі 12 годин, всі ставки на події, результати яких на момент переривання були визначені, розраховуються по цих результатах. Всі інші підлягають поверненню.

Регламент Vbet

У цій букмекерській конторі невірно вказана дата проведення матчу не є підставою для скасування ставки. У більшості випадків ваше парі продовжить грати.

На повернення можуть розраховувати тільки ті гравці, які зробили ставку на матч який був перерваний і у лінії букмекера ця подія не була обумовлена. В усіх інших випадках парі залишиться дійсним.

Регламент Favbet

У цій букмекерській конторі перенесення матчу на нейтральне поле або поле суперника не є підставою для повернення ставки. На розрахунок парі з коефіцієнтом 1,00 гравець може розраховувати тільки тоді, коли матч було зупинено і не дограно протягом 25 годин. У всіх інших випадках ваша ставка продовжує грати.

Рекомендації для гравців

Як бачимо, букмекери по різному трактують одну і ту ж ситуацію. В одній із букмекерських контор ви отримаєте вашу ставку назад, а в іншій вона буде вважатися дійсною. Тож перед тим, як заключати парі в тому чи іншому гральному закладі, рекомендуємо ознайомитись з правилами.