Про нас

Вже понад сім років ми працюємо у глобальній сфері грального бізнесу та хочемо допомогти гравцям з вибором найкращих букмекерів. Тим більше, що з недавніх пір азартні ігри в Україні стали легальними.

Ми уважно вивчаємо нинішній ринок беттінгу, а також надійно перевіряємо букмекерські контори та онлайн-казино. Наші експерти – це люди, які люблять спорт та живуть азартними іграми. Незважаючи на те, що беттінг в Україні лише нещодавно став легальним, ми вже знайомі зі всіма основними подіями у цій сфері.

На наших сторінках ви знайдете детальні огляди букмекерських контор та поради щодо ставок. Ми знайомі зі змінами у законодавстві та стежимо за основними регулюючими органами. Також ми знаємо, як перевірити легітимність окремих букмекерів. Це допомагає нам давати рекомендації, що заслуговують на довіру.

Все, що ми пишемо, ґрунтується на фактах і призначене для того, щоб допомогти вам краще зрозуміти індустрію азартних ігор. Ми розуміємо, що ставки на спорт приносять великий прибуток, тому ми ніколи не дозволимо собі опублікувати неперевірену інформацію.