Легальні букмекери » новини » БК Parimatch стала партнером ФК «Маріуполь»

БК Parimatch стала партнером ФК «Маріуполь»

Букмекерська контора Parimatch стала партнером чергового футбольного клубу. Цього разу вибір букмекера випав на ФК «Маріуполь». В сезоні 2021/2022 гральний оператор буде титульним спонсором команди.

Минулий чемпіонат не був вдалим для маріупольского колективу. Його підопічні Остапа Маркевича завершили на 11-му місці. Це звичайно не та позиція, на яку розраховували вболівальники. Свого часу «азовці» виступали в Лізі Європи, тож керівництво команди сподівається, що новий партнер допоможе команді знову боротися за місце у єврокубках.

Завдяки Parimatch, в новому сезоні ФК «Маріуполь» буде виступати в новій футбольній формі. Її унікальністю є те, що на ній буде зображений історичний символ міста – Vezha. Цей логотип буде символізувати зв’язок команди і міста, в якому вона виступає.

Крім цього, Parimatch і «азовці» запланували багато спільних акцій. Головною метою цих подій буде підвищення інтересу уболівальників до ФК «Маріуполь». Таким чином, керівництво команди хоче збільшити базу шанувальників футбольного клубу.

Нагадаємо, що Parimatch є помітною фігурою на ринку українського спорту. Окрім ФК «Маріуполь», цей гральний оператор також підтримує ФК «Львів», донецький «Шахтар», чернігівську «Десну», Національну збірну України по футболу, ФК «Металіст 1925», Українську хокейну лігу і Федерацію баскетболу України.

подібні публікації