Favbet — партнер кіберспортивного провайдера PandaScore

Провідний постачальник кіберспортивних  даних і статистики PandaScore уклав партнерську угоду з новою компанією. Нею стала букмекерська контора Favbet.

Це досягнення надасть українському гральному оператору багато нових можливостей.  Перш за все, Favbet отримає суттєвий досвід в ставках на кіберспорт. Адже завдяки цій співпраці букмекер зможе використовувати на своєму сайті спеціальні дані, коефіцієнти та віджети  розроблені PandaScore. Завдяки цьому клієнти україської букмекерської контори отримають доступ до важливої кіберспортивної інформації безпосередньо під час заключення парі.

Широкий спектр коефіцієнтів, статистичної інформації та даних, що надаються в режимі реального часу, охоплюють такі дисципліни, як League of Legends, Valorant, Dota 2, Counter-Strike: Global Offensive та Call of Duty. Це дозволить Favbet значно підвищити якість заповнення своєї кіберспортивної лінії.

На прес-конференції, генеральний директор PandaScore, Флавієн Гільошо заявив: «Ми раді досягти угоди з таким відомим і досвідченим букмекером. Наша ціль  –  допомога Favbet в створенні найкращого ринку ставок на кіберспорт в Україні. Для цього ми забезпечимо нового партнера нашими ключовими даними та віджетами. Наприклад, одним із таких буде табло з результатами, які будуть відображатися в режимі реального часу».

Варто відмітити, що PandaScore — це всесвітньо відомий центр кіберспортивних даних та статистики. Завдяки вдалому поєднанню штучного інтелекту та відданих своїй справі трейдерів, компанія надає букмекерам з усіх куточків світу ексклюзивний кіберспортивний продукт, який охоплює близько 27 000 передматчевих подій на рік у десяти дисциплінах. У списку партнерів компанії можна зустріти таких світових гігантів як Ladbrokes, Coral, Neds і Betcris.

Related Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *