Промокод Vbet: ексклюзивний бонус до 3000 гривень

Чи потрібно використовувати промокод під час реєстрації на сайті букмекерської контори Vbet? Інформацію про це ви ви зможете отримати від «Легальних букмекерів». Дізнайтесь, про те як стати володарем 100% бонусу до 3000 гривень на перший депозит при створенні нового облікового запису.

Vbet – це один із найкращих букмекерів на нашому ринку. Цей гральний оператор активно підтримує вітчизняні спортивні команди і є офіційним партнером національної збірної України по футболу. Vbet заслуговує уваги, тому ми рекомендуємо його, як одного з найкращих операторів нашої країни.
Промокод Vbet

Отримати бонус

Промокод Vbet 2021

Під час реєстрації на сайті букмекера ви побачите поле «Промокод». Але вписувати туди щось зовсім не обов’язково. Ви можете пропустити цей крок. Це поле призначене для якогось особливого подарунку від букмекерської контори, проте без реєстрації ви її не зможете отримати.

Отримати бонус

Додамо, що для всіх новачків гральний оператор приготував додатковий бонус. На скріні зображено те, що за підтвердження свого аккаунту букмекер подарує вам 50 фріспінів і фрібет номіналом 50 гривень. Це дійсно так. Більш того, для цих подарунків вам не потрібно вносити перший депозит. Хоча краще це зробити, адже в цьому випадку ви отримаєте більше «плюшок».

Чи можна активувати бонус без промокоду?

Так, ви можете це зробити. Алгоритм ваших дій наступний:

  • Зареєструйтесь на сайті Vbet та внесіть свій перший депозит. Мінімальна сума поповнення – 100 гривень. Максимальна – 3000.
  • Зробіть першу ставку. Це повинен бути експрес із двох або більше подій. Мінімальна сума парі – 100 гривень. Ніяких обмежень по коефіцієнтах не існує.
  • Якщо ваша ставка програє, ви отримаєте свої кошти назад у вигляді фрібету.

Як бачимо, дана пропозиція страхує вашу ставку від програшу. Ви нічим не ризикуєте. Адже якщо парі програє, то ви отримаєте ще один шанс. Фрібет можна використовувати в ординарах або експресах. Жодних обмежень по коефіцієнтах тут також  не існує.

Отримати бонус

Альтернативний промокод Vbet

Яко вам не підходить дана пропозиція і ви вважаєте, що цього є недостатньо для вас, ми можемо запропонувати дещо інше. Наприклад це може бути промокод від букмекерської контори GG.Bet. Цей букмекер пропонує до 6000 гривень бонусу для новачків.

Чи немає бонусного промокоду без депозиту?

Такого промокоду не існує, але як ми згадували вище, всі новачки можуть отримати 50 фріспінів для гри в казино, та фрібет номіналом 50 UAH. Ці подарунки букмекер дарує всім свіжо спеченим гравцям. Вносити депозит зовсім не обов’язково.

Акції для існуючих клієнтів

Після того як ви зареєструєтесь на сайті Vbet, вам будуть доступні інші пропозиції і акції від цього букмекера:

  • Фрібети за ставки на Україну. У цій пропозиції ви будете отримувати додаткові кошти за кожне парі на нашу національну збірну. Якщо «синьо-жовті» переможуть, вам нарахують додаткових 25% виграшу від суми ставки. Але ці кошти будуть у вигляді фрібету. Максимально в рамках пропозиції можна отримати безкоштовних ставок на 2000 гривень.
  • Підвищені коефіцієнти. Щодня букмекер пропонує декілька спортивних подій  з підвищеними коефіцієнтами. Зробивши ставку на такий матч, ви отримаєте значно більший виграш,ніж в іншій букмекерській конторі.
  • Бонус на переможний експрес. Участь в акції приймають експреси із чотирьох або більше подій, з коефіцієнтом кожної не менше 1,30. Мінімальна сума парі – 50 гривень. Якщо така ставка зіграє, то ви отримаєте до 100% бонусу.
  • Експрес дня. Щодня букмекер пропонує декілька вже готових експресів. Якщо ви скористаєтесь цією пропозицією і поставити на один, то у разі перемоги отримаєте бонус. Приблизно це будуть 10-20% додаткових коштів до вашого виграшу.

Запитання

Що таке промокод від Vbet?

Це якась спеціальна пропозиція від букмекера, завдяки якій ви отримаєте бонус. На даний час нічого подібного ми вам запропонувати не можемо, але ви можете скористатись привітальним бонусом до 3000 гривень

Як активувати бонус?

Бонус буде автоматично активовано після того, коли ви зареєструєтесь на сайті Vbet і внесете свій перший депозит.

Який розмір мінімального депозиту?

Для того, щоб отримати привітальний бонус від Vbet необхідно поповнити свій гральний рахунок на суму від 100 гривень.

Як чином можна внести депозит?

Для поповнення грального рахунку у Vbet можна використовувати такі способи: банківські картки Visa і Master Card, AdvCash і сервіс CryptoPay.