Draw No Bet – що це таке?

Draw No Bet (DNB) – не дуже популярний варіант ставок на території нашої країни, тому багато гравців не знають що це таке. Ми спробуємо познайомити вас з цим терміном і розповісти що він означає.

Що таке Draw No Bet?

Так званий Draw No Bet вже входить в стандартну програму кожного букмекера, особливо для футболу. Фішкою цього виду ставок є те, що в разі нічиї ви отримуєте суму вашого парі назад. Тобто ставку ви можете зробити тільки на перемогу тієї чи іншої команди.

Draw No Bet можна порівняти з Азіатським гандикапом (0). Це відбувається через те, що в країнах, що не входять до Європейського союзу, нічия позначається як 0, а не Х. Тобто цей вид ставок належить до групи азіатського гандикапу. У перекладі Draw No Bet означає «Нічия – немає ставки». Це означає, що у випадку нічиєї ваша ставка анулюється і ви отримуєте всі поставлені кошти назад. 

Варто відмітити, що у різних букмекерів цей вид ставок називається по-різному. Наприклад, у однієї букмекерської контори він може звучати «Без нічиї», а у другої –  «Нічия – повернення грошей».

Як це працює?

Давайте розглянемо все це не прикладі. Припустимо, що вас зацікавив поединок між київським «Динамо» і «Шахтарем». Через те, що у вас є сумніви у чистій перемозі київської команди, ви вибираєте варіант Draw No Bet. Коефіцієнт цього виду ставки складає 1,70, і ви ставите 1000 гривень. Якщо перемогу в матчі отримає «Динамо», то ваш виграш складе 700 гривень (1000 * 1,7 – 1000) = 700. У разі тріумфу «Шахтаря» ви втратите свої кошти. А ось, якщо поєдинок закінчиться внічию, то букмекер поверне вам ваші гроші назад.

Draw No Bet і експрес ставки

В експрес ставках Draw No Bet працює так як і в ординарах. У випадку нічиєї вибрана вами подія рахується з коефіцієнтом 1,00 – але ваш експрес ні в якому разі не зникає і не вважається програшним. Ось один із прикладів: гравець склав експрес із трьох подій. Дві з них виграли, а третя з DNB закінчилась внічию. В цьому випадку ви отримуєте плюс. Проте виграш буде складатись з двох подій які зіграли, а подію з DNB просто не будуть враховувати.

Висновок

Як бачимо Draw No Bet – хороший спосіб захистити себе від несподіваної нічиєї. Просто задумайтесь на секунду, скільки матчів закінчується внічию? Адже навіть лідери досить часто не можуть досягти перемоги у матчі з відвертим аутсайдером. В цьому випадку Draw No Bet вам чудово допоможе, адже краще перестрахуватися і отримати дещо менший виграш, ніж взагалі програти свої кошти.